Zadaj pytanie naszym doradcom

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytaniaNasi klienci o nas

Opinie o naszej pracy

"Dziękuję Pani Sylwio za rozwiązanie mojego problemu. W żadnym punkcie nie potrafili mi pomóc, a u Pani załatwiłam sprawę od ręki, dużo zdrowia życzę, pozdrawiam!"

Krystyna Klient AMTGroup

"Szkoda, że można dać tylko 5 gwiazdek, gdyby było to możliwe dałbym 10 na 10. Byłem dziś w tym salonie. Obsługiwał mnie pan Michał, sprawa która wydawała się nie do załatwienia została rozwiązana w kilka minut. W innych salonach nikt nie potrafił mi pomóc, Jeszcze raz dziękuję! Polecam!"

Robert Klient AMTGroup

"Co za mili ludzie, naprawdę jestem bardzo zadowolony z tak profesjonalnej i serdecznej obsługi. Powiedziałem jaki mam problem i pomogli mi go rozwiązać od ręki, nigdzie nie odsyłali nie stwarzali żadnych problemów, jestem zachwycony, już zawsze będę wybierał ten punkt."

Stanisław Klient AMTGroup

"Byłem dziś w tym salonie u Pani Agnieszki, przesympatyczna uśmiechnięta konsultantka rozwiązała mój problem od tzw. "ręki". Z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten Salon i pracujących w nim ludzi, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w rozwiązaniu problemu z którym przyszedłem."

Wojciech Klient AMTGroup

"Byłam wczoraj w tym punkcie, na prawdę jestem bardzo mile zaskoczona ludźmi którzy tam pracują, pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i chęć pomocy co czyni z nich naprawdę pomocny zespół ludzi, będę ich zawsze odwiedzać."

Barbara Klient AMTGroup

"Profesjonalna i bardzo miła obsługa, godna polecenia. Do tego ludzie tam pracujący zawsze pełni uśmiechu, służący swoją pomocą, polecam ten salon każdemu kto ma jakiś problem do załatwienia, na pewno pomogą."

Grażyna Klient AMTGroup